Autorski System Zarządzania Treścią

 

Przetwarzanie danych

GPW - Akcje i PDA - notowania ciągłe

. Dane opóźnione o 15 minut.

 
       

NazwaSkrótKurs odn.Kurs otw.Kurs min.Kurs maks.Kurs ost. trans.ZmianaWol. skumul.Liczba trans.Obroty
11BIT11B174,40174,40170,50174,40170,80-2,06%321732 631
4FUNMEDIA4FM6,396,386,266,486,481,41%5101 315
AATHOLDAHL19,3019,2519,2519,2519,25-0,26%111
ABADONREABA6,997,006,707,006,70-4,15%5303660
ABCDATAABC1,761,761,761,791,770,57%1 78692187 687
ABMSOLIDABM14,3014,3012,8714,5014,501,40%1443 089
ABPLABE36,1636,1636,1636,9536,881,99%3018953
ACAUTOGAZACG43,2043,7543,7543,8543,851,50%52246 652
ACTION /9ACT3,523,513,463,563,550,85%4074819 706
ADIUVOADV21,4421,4421,0121,4421,440,00%13457
AGORAAGO15,0015,0115,0115,2515,100,67%1 0002510 145
AGROTONAGT6,056,075,916,076,00-0,83%102510 764
AGROWILLAWG1,901,881,881,881,88-1,05%10110
AILLERONALL19,5519,3018,8519,6018,96-3,02%415396 443
AIRWAYAWM1,531,471,461,541,50-1,96%12916 121
ALCHEMIAALC5,105,055,015,065,01-1,76%1711520 593
ALIORALR62,4862,5561,7162,7062,01-0,75%91 054197 195
ALMA /1ALM0,400,410,410,420,412,50%1 2322013 175
ALTAAAT3,473,483,483,483,480,29%111
ALTUSTFIALI16,7016,7016,0116,7416,65-0,30%1505614 632
ALUMETALAML58,6858,7057,5058,9258,920,41%11626 031
AMBRAAMB10,8010,7010,6510,8510,800,00%5 0003053 432
AMICAAMC174,00175,00172,75175,00172,75-0,72%32836 850
AMRESTEAT360,90360,90360,90365,50365,501,27%313723 823
APATORAPT34,4034,4033,8134,9034,10-0,87%543272 788
APLISENSAPN13,0613,0612,6213,0613,00-0,46%2354
APSENERGYAPE4,174,173,904,174,00-4,08%1577 804
ARCHICOMARH15,2015,7515,6015,7515,602,63%10220
ARCTICATC4,124,114,114,164,140,49%1002417 481
ARCUSARC1,124,114,114,164,140,49%1002417 481
ARTERIAARR7,767,767,557,767,760,00%14302
ARTIFEXART13,6013,6013,5013,6013,50-0,74%13402
ASBISASB2,242,242,242,302,281,79%3185245 939
ASMGROUPASM5,502,242,242,302,281,79%3185245 939
ASSECOBSABS28,5028,5028,5028,5028,500,00%43143
ASSECOPOLACP47,5847,8047,5848,2948,221,35%189649110 740
ASSECOSEEASE12,1212,1212,1212,3012,301,49%2411511 000
ASTARTAAST64,4364,7864,6064,9964,600,26%307433
ATAL1AT36,7036,7036,7037,0036,700,00%182165 101
ATENDEATD4,954,944,944,944,94-0,20%111
ATLANTAPLATP4,784,944,944,944,94-0,20%111
ATLANTISATS0,620,590,540,630,59-4,84%1610126 965
ATLASESTATL1,081,141,141,141,145,56%20120
ATMATM11,4511,4511,4511,4511,450,00%51153
ATMGRUPAATG4,234,244,134,244,20-0,71%300102 241
ATREMATR2,892,802,802,882,88-0,35%1007600
AUTOPARTNAPR5,585,605,555,645,57-0,18%1007358 342
AVIAAMLAAL5,605,605,225,605,52-1,43%16333 053
AVIASGASG19,9519,9419,9419,9519,950,00%204527
AWBUDAWB6,716,556,556,556,55-2,38%1202150
BALTONABAL2,262,262,222,262,260,00%232 348
BBIDEVBBD0,790,770,770,790,790,00%3159 398
BEDZINBDZ24,5924,6824,6824,6824,680,37%111
BENEFITBFT1 090,001 100,001 075,001 100,001 075,00-1,38%22772
BESTBST32,0030,5230,5032,0032,000,00%105310
BETACOMBCM10,4510,4010,4010,6010,601,44%14014 257
BGZBNPPBGZ58,9058,9058,9061,7361,734,80%110395
BIKBIK17,3517,3517,3517,3517,350,00%11212
BIOMEDLUBBML1,241,241,231,281,240,00%1 2814150 132
BIOTONBIO6,096,106,016,366,090,00%1 00021391 230
BMPAGBMP8,208,208,168,208,16-0,49%122
BOGDANKALWB68,4968,4968,4968,8568,680,28%605214 463
BORYSZEWBRS11,2211,1711,0411,2411,10-1,07%28010430 433
BOSBOS10,6410,6010,5010,6610,660,19%100305 484
BOWIMBOW4,634,554,534,654,53-2,16%291106 090
BRASTERBRA16,1016,2815,8516,2815,98-0,75%5691156 119
BRIJUBRI7,607,697,577,797,650,66%100194 449
BSCDRUKBSC35,997,697,577,797,650,66%100194 449
BUDIMEXBDX241,70243,00240,65244,35242,300,25%21630213 139
BUMECHBMC0,640,640,640,680,663,13%4402291 021 397
BUWOGBWO105,500,640,640,680,663,13%4402291 021 397
BYTOMBTM2,572,572,532,572,56-0,39%1001333 700
BZWBKBZW358,95358,00351,70359,70358,10-0,24%4291 31536 845
CAPITALCPA2,802,802,742,852,74-2,14%354635 098
CCCCCC233,85233,65225,75233,65226,10-3,31%51 13358 147
CDPROJEKTCDR82,7983,0082,2083,4083,400,74%141 814162 257
CDRLCDL29,9029,8929,1029,8929,89-0,03%1444
CELTICCPD5,905,905,905,905,900,00%40140
CEZCEZ64,6064,7664,6064,8564,790,29%97494
CFICFI0,710,700,690,720,710,00%1 88474133 474
CHEMOSCHS1,251,271,271,351,347,20%2 13375207 077
CIECHCIE62,5162,7061,6263,5063,501,58%1 0001 10174 345
CIGAMESCIG0,960,960,950,970,960,00%7 000140394 643
CITYSERVCTS9,359,389,389,409,400,53%66051 260
CLNPHARMACLN36,5036,8335,8037,0037,001,37%15966 487
CNTCNT7,747,747,747,747,740,00%310236
COALENERGCLE0,930,930,850,930,92-1,08%5003905
COGNORCOG1,551,581,541,581,54-0,65%100142 202
COLIANCOL3,533,463,463,503,46-1,98%350115 264
COMARCHCMR209,30209,50208,00209,50208,00-0,62%618347
COMPCMP59,8061,0061,0061,0061,002,01%111
CORMAYCRM2,632,652,612,722,630,00%1 76692155 862
CPGROUPCPG6,096,096,096,106,090,00%175536
CUBEITGCTG3,043,073,073,073,070,99%111
CYFRPLSATCPS25,3725,3825,1925,5925,590,87%391 164889 625
CZTOREBKACZT0,740,730,690,730,73-1,35%1313
DEBICADBC109,80109,80109,80109,80109,800,00%14114
DECORADCR10,1610,2910,1610,2910,271,08%1712480
DEKPOLDEK22,9722,9122,0123,0023,000,13%25114 189
DELKODEL9,409,409,409,429,400,00%3004600
DGADGA5,015,004,945,004,94-1,40%423198
DINOPLDNP48,2448,2547,5348,3048,300,12%2 451211308 413
DOMDEVDOM76,4076,0874,0076,0974,55-2,42%36171 478
DREWEXDRE1,211,211,211,211,210,00%51055
DROZAPOLDPL1,861,861,861,861,860,00%11736
ECHOECH5,605,565,565,695,610,18%1398133 105
EDINVESTEDI1,825,565,565,695,610,18%1398133 105
EFEKTEFK26,9726,3026,3026,9026,90-0,26%15114
EKOEXPORTEEX12,7412,7512,2212,7512,50-1,88%1245222 798
ELBUDOWAELB123,55123,50123,50125,00124,901,09%4771 925
ELEKTROTIELT12,9012,9012,9013,3013,303,10%11414
ELEMENTALEMT3,263,253,243,263,25-0,31%1 20084136 245
ELZABELZ11,0111,0010,8511,0010,95-0,54%507473
EMCINSMEDEMC9,999,999,999,999,990,00%111
EMPERIAEMP79,2279,9878,3183,0181,322,65%10804 474
ENAPENP1,041,041,041,041,040,00%111
ENEAENA14,1114,1514,0414,6114,603,47%3831 910949 937
ENELMEDENE13,6013,0712,2513,7013,700,74%1472219 883
ENERGAENG10,7410,7410,7410,9610,881,30%6342 3451 181 960
ENERGOINSENI1,501,491,441,681,606,67%221900571 459
ENTERENT29,4530,1328,9130,1329,500,17%5456
ERBUDERB29,0129,0129,0130,6830,003,41%17225
ERGERG64,0064,0063,0164,0063,99-0,02%18293
ERGISEGS6,246,166,126,166,15-1,44%150219 139
ESOTIQEAH11,3511,3611,0511,3611,350,00%37562
ESSYSTEMESS2,732,692,592,852,854,40%1 6952048 623
ESTAREST1,702,692,592,852,854,40%1 6952048 623
EUCOEUC32,4032,4032,2032,4032,20-0,62%15216
EUROCASHEUR33,9934,1033,7834,6734,672,00%451 866569 268
EUROHOLDEHG1,5834,1033,7834,6734,672,00%451 866569 268
EUROTELETL21,3921,0020,8421,3921,00-1,82%1 562105 245
EXILLONEXL7,9021,0020,8421,3921,00-1,82%1 562105 245
FAMFAM3,913,973,883,973,89-0,51%3001615 875
FAMURFMF5,715,725,725,785,720,18%1 3973536 947
FASINGFSG17,0016,2016,2017,3217,321,88%54713
FASTFINFFI1,581,581,581,581,580,00%2620
FEERUMFEE16,4516,4915,8416,4915,84-3,71%2323394
FENGHUA /ZFGT17,5216,4915,8416,4915,84-3,71%2323394
FERROFRO16,4016,4916,1016,4916,10-1,83%1191 161
FERRUMFER4,214,204,204,204,20-0,24%111
FONFON0,240,230,230,240,23-4,17%5 11132571 178
FORTEFTE79,1079,2279,0080,0079,00-0,13%35651 344
FORTUNAFEG22,3022,1022,0522,2922,06-1,08%16 0001323 514
FOTA /2FOT0,310,290,280,310,30-3,23%1 00074152 737
GEKOPLASTGKP12,2912,2911,5712,2911,57-5,86%1753178
GETINGTN1,351,351,341,381,382,22%9 5481891 280 492
GETINOBLEGNB1,451,461,461,561,535,52%1 0007654 261 514
GINOROSSIGRI2,082,112,092,182,153,37%1 607127128 583
GLCOSMEDGLC3,383,503,503,503,503,55%122
GOBARTOGOB7,757,557,557,757,74-0,13%762 205
GORENJEGRV28,7928,7928,7928,7928,790,00%212
GPREGPR4,904,924,834,924,83-1,43%1343010 722
GPWGPW48,7548,8148,7549,1148,850,21%2620519 852
GRAVITONGRT0,700,770,650,770,65-7,14%50041 927
GROCLINGCN11,2611,3010,5511,3110,98-2,49%1509521 164
GRODNOGRN8,918,758,519,168,920,11%19315
GRUPAAZOTYATT65,2765,2865,2866,9466,742,25%800673133 766
GTCGTC9,509,509,459,539,500,00%2549032 847
HANDLOWYBHW66,2967,4967,0168,0468,042,64%25632821 736
HARPERHRP1,111,121,041,121,120,90%285 276
HELIOHEL16,5616,4115,8716,4116,30-1,57%1236 264
HERKULESHRS4,013,993,944,014,010,00%2001514 785
HUBSTYLEHUB1,291,281,201,391,20-6,98%173114 669
HYDROTORHDR40,3940,3940,3940,3940,390,00%58399
HYPERION /9HYP0,660,620,620,740,62-6,06%1 5243132 985
I2DEVI2D15,690,620,620,740,62-6,06%1 5243132 985
IALBGR /ZIAG1,320,620,620,740,62-6,06%1 5243132 985
IDEABANKIDA24,1224,0823,6024,2524,05-0,29%1403 074
IFCAPITALIFC0,560,560,540,560,560,00%88119 799
IFIRMAIFI3,413,403,323,403,33-2,35%200121 931
IIAAVIIA8,458,558,558,618,611,89%61388
IMCOMPANYIMC10,0010,0910,0910,0910,090,90%122
IMMOBILEGKI3,873,873,743,873,74-3,36%86782 292
IMPELIPL22,4022,4022,4022,4022,400,00%111
IMPERAIMP1,651,651,651,711,681,82%2135 521
IMPEXMETIPX4,394,374,374,424,420,68%94961100 467
IMSIMS3,504,374,374,424,420,68%94961100 467
INCINC1,881,881,831,881,83-2,66%1 819111 889
INDATAIDT0,480,470,460,480,47-2,08%8782731 450
INDYKPOLIND59,9559,9559,9559,9559,950,00%111
INGBSKING185,30185,00185,00186,85186,850,84%974813 477
INPOST /ZIPT10,87185,00185,00186,85186,850,84%974813 477
INPROINP5,004,984,985,085,051,00%1 53496 429
INSTALKRKINK16,3116,1716,1016,3016,30-0,06%151 100
INTEGERPL /ZITG48,4716,1716,1016,3016,30-0,06%151 100
INTERAOLTIRL11,1111,2011,1211,2211,220,99%88052 624
INTERCARSCAR282,60281,25276,20282,00278,10-1,59%16111613 152
INTERFERIINF3,963,953,773,953,94-0,51%21011 913
INTERSPPLIPO2,602,632,542,632,620,77%15784
INTROLINL7,207,007,007,057,00-2,78%17552 220
INVISTAINV1,301,301,301,301,300,00%51055
IPOPEMAIPE1,681,841,801,841,807,14%4021 050
IQPIQP0,380,380,340,380,380,00%10423 512
IZOBLOKIZB157,00156,00155,20156,00155,20-1,15%1013221
IZOLACJAIZO2,402,392,392,402,400,00%273 782
IZOSTALIZS5,525,535,535,535,530,18%8434
JHMDEVJHM1,871,871,861,871,870,00%195 674
JJAUTO /ZJJO9,701,871,861,871,870,00%195 674
JSWJSW74,3974,5073,4674,6974,00-0,52%902 314410 954
JWCONSTRJWC4,794,584,584,754,75-0,84%51216 431
JWWINVESTJWW2,102,022,002,052,00-4,76%510327
K2INTERNTK2I15,1915,2015,2015,3315,200,07%86173 808
KANIAKAN1,851,851,791,851,79-3,24%12558110 341
KBDOMKBD3,283,073,073,283,280,00%1251
KCIKCI1,111,091,001,091,07-3,60%10175265 921
KERNELKER65,1065,1064,6466,3665,510,63%1124519 035
KETYKTY428,60429,75424,50429,75425,00-0,84%71722 837
KGHMKGH112,45113,50113,00114,95114,401,73%375 274791 989
KGLKGL24,99113,50113,00114,95114,401,73%375 274791 989
KINOPOLKPL11,0211,1010,9011,1010,90-1,09%4981 300
KOGENERAKGN92,0092,0191,6093,0091,60-0,43%19775 530
KOMPAPKMP7,9792,0191,6093,0091,60-0,43%19775 530
KOMPUTRONKOM6,306,346,206,346,21-1,43%324314 906
KONSSTALIKST33,5133,4932,7033,4933,00-1,52%34116
KOPEXKPX4,134,124,124,164,160,73%8743647 001
KPPDKPD28,004,124,124,164,160,73%8743647 001
KRAKCHEMKCH2,772,772,702,772,73-1,44%50063 732
KRECKRC6,296,356,226,356,22-1,11%18853
KREDYTINKRI23,1522,7022,7022,7022,70-1,94%1971197
KREZUSKZS0,920,930,910,970,953,26%1106263 541
KRKAKRK240,00240,00240,00240,00240,000,00%10110
KRUKKRU307,00306,50300,85308,55301,95-1,64%651 10927 169
KRUSZWICAKSW68,3568,3568,0068,3568,00-0,51%11024
KRVITAMINKVT6,806,816,816,816,810,15%12100
KSGAGROKSG2,402,452,452,482,483,33%251 012
LABOPRINTLAB9,109,109,009,209,201,10%1254 209
LARKLRK0,390,370,370,390,390,00%1357
LARQLRQ19,3619,3518,9219,3619,360,00%22510416
LCCORPLCC2,002,002,002,022,000,00%5 0002230 596
LENALEN4,144,144,104,144,10-0,97%223155 347
LENTEXLTX10,6010,4010,4010,6710,670,66%19174 046
LIBETLBT2,152,102,102,102,10-2,33%1581 053
LIVECHATLVC58,0058,5557,8258,7257,99-0,02%110411 128
LOKUMLKD17,2017,3717,3717,3717,370,99%2001200
LOTOSLTS53,8053,8053,4154,0754,070,50%2362 084171 169
LPPLPP6 955,006 900,056 900,057 020,006 996,000,59%55451 695
LSISOFTLSI12,3512,3112,2512,4012,25-0,81%7472218 767
LUBAWALBW1,261,261,221,271,24-1,59%1 00079144 006
MABIONMAB92,9593,0093,0094,9093,981,11%208638
MAKARONPLMAK5,856,006,006,106,104,27%14524
MANGATAMGT119,80122,00119,80122,00119,800,00%100109 032
MARVIPOLMVP12,6912,6012,6012,9512,952,05%1008415 276
MASTERPHAMPH6,296,296,296,296,290,00%122
MAXCOMMXC56,0056,0056,0056,0056,000,00%212
MAXCOM-PDAMXCA54,5054,9553,0054,9554,30-0,37%6612436
MBANKMBK473,20472,85469,90482,30482,301,92%8384818 347
MBWSMBW67,0067,7164,5167,7165,83-1,75%10321
MCIMCI9,699,709,709,809,801,14%1204 225
MCLOGICMCL58,5158,5158,5158,5158,510,00%40140
MDIENERGIAMDI3,803,703,643,843,830,79%1007182 185
MEDIACAPMCP2,722,642,622,662,62-3,68%109881
MEDIATELMTL0,810,840,840,840,843,70%50150
MEDICALGMDG292,30294,50293,50294,50293,500,41%1102 274
MENNICAMNC19,8019,7519,7519,7519,75-0,25%703270
MERCATORMRC18,7018,6818,0018,6818,00-3,74%110968
MERCORMCR9,559,729,229,739,731,88%629121 638
MEXPOLSKAMEX7,297,196,907,287,00-3,98%285197 724
MFOMFO40,1541,0938,5041,0939,33-2,04%106314
MILKILANDMLK1,731,721,691,721,69-2,31%42086 070
MILLENNIUMMIL7,417,427,387,587,541,75%835851907 263
MIRACULUMMIR1,541,541,501,541,52-1,30%7602826 160
MIRBUDMRB1,371,381,351,401,36-0,73%15 605151452 915
MLPGROUPMLG47,8943,1143,1147,0046,49-2,92%4211 265
MOJMOJ0,860,860,860,860,860,00%1 00011 000
MOLMOL295,00295,00295,00302,00302,002,37%34144
MONNARIMON8,268,208,058,258,16-1,21%1 4369539 864
MORIZONMZN1,491,401,401,451,45-2,68%9582220 010
MORIZON-PDAMZNA1,461,411,411,481,481,37%1 1041765 050
MOSTALPLCMSP11,6711,7011,1311,7011,64-0,26%1483
MOSTALWARMSW11,0111,0610,9511,3611,121,00%324213 103
MOSTALZABMSZ0,930,920,910,930,930,00%233124 296
MUZAMZA3,173,193,193,193,190,63%414
MWTRADEMWT6,706,856,857,337,339,40%2153 960
NETIANET4,144,154,114,154,12-0,48%3004943 274
NETMEDIANEM6,754,154,114,154,12-0,48%3004943 274
NEUCANEU374,85372,50371,00377,00377,000,57%617162 116
NEWAGNWG16,4016,4016,4016,8516,792,38%200242 828
NORTCOASTNCT7,667,717,707,717,700,52%34383 513
NOVITANVT50,5050,5050,5050,5050,500,00%5512
NOWAGALACNG2,022,022,022,022,020,00%5 00015 000
NTTSYSTEMNTT2,042,102,042,102,040,00%6602661
ODLEWNIEODL4,004,024,004,024,000,00%1 20021 210
OEXOEX20,8920,8920,8920,8920,890,00%58158
OLYMPIC /ZOEG7,8820,8920,8920,8920,890,00%58158
OPENFINOPF2,172,122,102,172,14-1,38%2 24298 864
OPONEO.PLOPN49,1849,1848,0549,9549,190,02%508419 040
OPTEAMOPM6,856,856,706,856,850,00%104196
ORANGEPLOPL5,145,155,155,295,272,53%1 0002 4519 536 628
ORBISORB84,0984,7084,1685,2085,171,28%18522174 478
ORCOGROUP /ZOPG1,0084,7084,1685,2085,171,28%18522174 478
ORIONORN78,7478,7478,7478,7478,740,00%111
ORZBIALYOBL12,4012,1212,0512,3512,07-2,66%5033818 577
OTLOGOTS20,8020,8020,7920,8020,79-0,05%2252226
OTMUCHOWOTM4,204,214,214,394,312,62%1134 621
OVOSTAROVO114,45122,20122,20122,20122,206,77%111
PAGEDPGD57,7057,7057,2758,3358,331,09%1183 680
PAMAPOLPMP1,3957,7057,2758,3358,331,09%1183 680
PANOVANVA25,1525,0024,5025,0025,00-0,60%40646
PATENTUSPAT0,930,930,910,950,952,15%2 000924 725
PBGPBG2,832,862,852,902,902,47%1315942 407
PBKMBKM55,0055,0053,5555,0053,99-1,84%3231 216
PCCEXOLPCX1,801,801,801,851,852,78%1 560154 472
PCCINTERPCI2,222,012,012,202,15-3,15%3183 935
PCCROKITAPCR92,9593,2092,2094,0293,500,59%1381 533
PCMPCM32,5032,0332,0232,7032,700,62%459287
PEGASPGS151,0032,0332,0232,7032,700,62%459287
PEKABEXPBX9,8832,0332,0232,7032,700,62%459287
PEKAOPEO128,30128,95128,10130,80130,801,95%25 0002 927562 861
PELION /ZPEL57,45128,95128,10130,80130,801,95%25 0002 927562 861
PEMANAGERPEM52,0051,8950,8352,0052,000,00%1984
PEPPEP12,3512,1511,8512,3512,02-2,67%67436 017
PEPEESPPS1,201,181,181,231,232,50%1001841 680
PETROLINV /Z /4OIL1,941,181,181,231,232,50%1001841 680
PFLEIDERPFL45,2445,7545,0245,7545,11-0,29%260432 339
PGEPGE12,8012,8012,7013,2013,102,34%5 3004 7464 572 823
PGNIGPGN6,616,616,556,686,681,06%3201 9743 881 607
PGODLEWPGO5,905,855,855,855,85-0,85%11736
PGSSOFTPSW13,9513,9013,8314,0013,90-0,36%150191 866
PHNPHN15,0915,0814,9515,0815,08-0,07%2131 118
PKNORLENPKN109,90111,10109,70111,85111,851,77%4203 335617 123
PKOBPPKO35,1035,0234,6735,1734,80-0,85%75 0002 7451 700 609
PKPCARGOPKP62,2562,2962,0862,4562,450,32%1189203 177
PLASTBOXPLX2,332,312,302,312,31-0,86%171 602
PLATYNINW /ZPIW0,570,620,570,680,6819,30%144
PLAYWAYPLW60,5061,0060,0061,0060,990,81%1211177
PLAZACNTRPLZ7,006,986,986,986,98-0,29%10110
PMPGPGM3,803,803,803,803,800,00%1201120
POLICEPCE20,1120,0920,0520,1920,190,40%200181 619
POLIMEXMSPXM6,056,065,936,186,090,66%395906645 048
POLMEDPOM2,512,562,522,562,551,59%51979 234
POLNAPLA19,302,562,522,562,551,59%51979 234
POLNORDPND9,639,669,539,879,842,18%2007252 721
POLWAXPWX14,1414,1413,8914,1413,94-1,41%1515 972
POZBUDPOZ2,512,522,352,522,44-2,79%11815 421
PRAGMAFAPRF13,652,522,352,522,44-2,79%11815 421
PRAGMAINKPRI9,759,759,7510,1010,103,59%7 0141814 012
PRAIRIEPDZ1,471,461,461,511,470,00%1 1381721 161
PRIMAMODAPMA5,275,284,975,284,97-5,69%9241 939
PROCADPRD1,561,521,521,521,52-2,56%60160
PROCHEMPRM17,8317,8317,5017,8317,75-0,45%511162 272
PROCHNIKPRC0,820,820,810,830,831,22%2 0002117 148
PROJPRZEMPJP11,6611,6611,3811,7011,700,34%1 0002613 638
PROTEKTORPRT3,843,853,803,853,82-0,52%252 202
PROVIDENTIPF8,503,853,803,853,82-0,52%252 202
PULAWYZAP168,35168,50166,00168,90168,800,27%426239
PZUPZU43,9744,0043,9544,5044,390,96%734 7682 311 269
QUANTUMQNT18,1518,3718,0518,3718,300,83%1107241
QUERCUSQRS5,795,725,625,805,73-1,04%245669 065
QUMAKQMK2,152,121,852,121,90-11,63%150322363 174
RADPOLRDL1,521,531,481,541,541,32%17 27553215 881
RAFAKORFK8,058,097,968,138,120,87%34131 396
RAFAMETRAF16,6816,6816,6816,6816,680,00%166
RAINBOWRBW39,5039,5038,6239,5039,00-1,27%100344 924
RANKPROGRRNK1,901,911,881,911,900,00%1 876911 594
RAWLPLUGRWL12,3812,4012,2012,4012,400,16%18720
REDWOOD /9RWD0,890,880,880,910,912,25%43396 306
RELPOLRLP8,708,708,708,708,700,00%24141 120
REMAKRMK17,7518,0018,0018,0018,001,41%111
RESBUDRES0,640,630,620,640,62-3,13%80048816 230
ROBYGROB3,233,223,183,263,260,93%390111141 173
ROBYG-PDAROBA3,003,223,183,263,260,93%390111141 173
RONSONRON1,741,751,731,791,792,87%82321 536
ROPCZYCERPC21,4521,2021,0021,4021,40-0,23%10016688
RUBICONRBC1,201,271,191,271,265,00%1013767
SANOKSNK62,5463,5962,7063,5962,700,26%1510258
SANTANDERSAN24,5624,5524,5525,0424,720,65%195121
SARESAR22,7722,8021,0522,8022,70-0,31%1011780
SECOGROUPSWG21,0019,5019,5021,0021,000,00%336249
SEKOSEK6,6219,5019,5021,0021,000,00%336249
SELENAFMSEL19,5519,0119,0119,4919,49-0,31%325
SELVITASLV57,8057,9955,1557,9955,79-3,48%518717 967
SERINUSSEN1,091,081,071,081,07-1,83%3002318 931
SETANTASET8,208,157,008,158,00-2,44%5018670
SFINKSSFS2,192,232,142,242,14-2,28%1 0002510 961
SILVANOSFG11,9911,2111,2111,5011,50-4,09%12321
SIMPLESME7,1011,2111,2111,5011,50-4,09%12321
SKARBIECSKH29,4629,8529,3029,8529,600,48%29131 413
SKOTANSKT0,470,470,470,490,494,26%151146 054
SKYLINESKL0,800,810,810,810,811,25%70731 823
SNIEZKASKA68,2068,5068,4068,5068,400,29%106182 709
SOHODEVSHD1,961,951,941,981,970,51%5 0002318 842
SOLARSOL1,161,161,161,171,170,86%14032 130
SONELSON8,878,898,808,898,82-0,56%18542 169
SOPHARMASPH9,008,898,808,898,82-0,56%18542 169
STALEXPSTX4,264,274,244,294,270,23%535247355 859
STALPRODSTP499,70500,00492,30500,00500,000,06%1156501
STALPROFISTF15,15500,00492,30500,00500,000,06%1156501
STELMETSTL20,8621,4021,4022,7222,708,82%45863214 761
SUNEXSNX3,183,183,063,183,17-0,31%312110
SUWARYSUW9,209,489,309,489,301,09%122
SWISSMEDSWD1,021,021,021,021,020,00%3601010 154
SYGNITYSGN3,723,703,413,803,60-3,23%12311344 740
SYNEKTIKSNT13,9913,9913,5613,9913,90-0,64%16187
SYNTHOSSNS4,824,784,694,794,79-0,62%27 239409815 941
TALANXTNX128,504,784,694,794,79-0,62%27 239409815 941
TALEXTLX19,9719,9519,9519,9519,95-0,10%11010
TARCZYNSKITAR10,6010,7810,7010,7810,700,94%3993401
TATRYTMR114,00114,00114,00114,00114,000,00%4002405
TAURONPETPE3,593,623,613,703,703,06%9 8801 0254 462 151
TERMOREXTRR2,003,623,613,703,703,06%9 8801 0254 462 151
TESGASTSG2,712,752,752,752,751,48%111
TIMTIM9,609,709,709,709,701,04%111
TORPOLTOR12,6212,6112,4512,6112,49-1,03%1121 707
TOYATOA8,478,478,478,478,470,00%168
TRAKCJATRK14,9014,8914,4714,9414,53-2,48%3820527 390
TRANSPOLTRN6,106,106,056,106,100,00%1132 502
TRITONTRI4,394,364,364,454,451,37%1893 073
ULMAULM72,0072,0072,0072,0072,000,00%111
UNIBEPUNI13,9013,9013,8014,0013,80-0,72%25171 883
UNICREDITUCG74,6074,4173,6074,4173,60-1,34%15751
UNIMAU2K3,773,753,753,793,75-0,53%50195 572
UNIMOTUNT39,5039,5039,2039,9839,911,04%1401 146
UNIWHEELSUNW254,00254,00254,00256,95256,951,16%16321
URSUSURS5,145,155,005,155,03-2,14%1 000437433 507
VANTAGE /ZVTG3,695,155,005,155,03-2,14%1 000437433 507
VIGOSYSVGO359,95359,95358,00359,95359,950,00%3829
VINDEXUSVIN9,669,709,659,849,841,86%4005517 795
VISTALVTL6,296,306,256,346,310,32%2122 131
VISTULAVST3,333,353,313,353,32-0,30%10185 902
VIVIDVVD3,123,122,823,123,05-2,24%57644 052
VOTUMVOT10,299,999,8110,2910,290,00%500153 548
VOXELVOX16,5016,6516,5016,6516,500,00%5429
WADEXWAX5,625,625,475,625,47-2,67%5383 023
WARIMPEXWXF5,305,025,025,375,371,32%1 970126 038
WASKOWAS1,801,801,801,801,800,00%1501150
WAWELWWL1 165,001 160,001 160,001 160,001 160,00-0,43%21121
WDXWDX7,717,697,087,697,53-2,33%14815 268

Sonda

Przykładowa sonda na stronie www.
Stolicą Burkina Faso jest...

Newsletter

Subskrypcja bezpłatna! Aby zamówić newsletter, wystarczy wpisać adres e-mail w poniższym polu.

 

 

Strona wykorzystuje pliki Cookie do celów statystycznych.