Autorski System Zarządzania Treścią

 

Przetwarzanie danych

  • ARCAM A19

  • Kod EAN: 5906907000004
  • Producent: ARCAM (inne produkty)
  • Kod producenta: AR122
  • Data dodania:
kolor
 
 
 
 
Cena brutto 2 878,00
Cena netto 2 340,00 zł

Na stanie: 4 szt.

 

 

 

Wysokiej klasy wzmacniacz stereo

Wyjątkowa jakość brzmienia

Solidna, tłumiona mechanicznie konstrukcja obudowy

Wyjście słuchawkowe

Kompatybilny z urządzeniami serii R ("r-Series")

6 wejść liniowych, 1 wejście MM, 1 wejście aux

Pierwszym produktem Arcama był wzmacniacz zintegrowany o nazwie A60. W latach 70.i 80. miał niemal kultowy status, a jego bezawaryjność była legendarna - wystarczy powiedzieć, że większośćzesprzedanych wówczas egzemplarzy nadal pracuje.

Nowy zintegrowany wzmacniacz A19 to kontynuacja tej historii - to tradycja połączona ze znakomitym dźwiękiem i wyjątkową wygodą obsługi. Inżynierowie Arcama przekonani są, że towzmacniaczstworzony dla wszystkich pokoleń słuchaczy. Gwarantuje niesamowitą przezroczystość, detaliczność i ultra-niski poziom zniekształceń. Jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzyposzukująreferencyjnego brzmienia przy stosunkowo niewysokiej cenie.

W najnowszym wzmacniaczu tego angielskiego producenta znajdziemy technologie stosowane do tej pory wyłącznie w topowych urządzeniach tej marki. Projekt plastyczny i brzmienie zostały nanowozdefiniowane i zbliżyło się do tego, co można znaleźć w najwyższej półce cenowej. Skupienie się na jakości dźwięku zaowocowało wprowadzeniem do projektu "inteligentnego" zasilania,poprawiającegoelastyczność pracy. Został przy tym zaprojektowany w taki sposób, aby można było zasilić z niego dwa produkty z r-Series. Wzmacniacz może dzięki temu stać się jednostką centralną dlaszerokiej gamyurządzeń cyfrowych obsługiwanych przez USB i Bluetooth.

Podczas gdy świat audio staje się coraz bardziej cyfrowy, nie zapominano w Arcamie o świecie analogu. Ogromna popularność płyt winylowych zmusiła inżynierów tej firmy do wyposażenia A19 wnowyultra-cichy przedwzmacniacz gramofonowy MM. Entuzjaści analogowego brzmienia mogą się więc cieszyć naturalnym brzmieniem ich kolekcji czarnych krążków bez potrzeby stosowaniazewnętrznegoprzedwzmacniacza.

Wzrost sprzedaży wysokiej klasy słuchawek skłonił Arcama do podjęcia decyzji o zastosowaniu w A19 nowoczesnej sekcji wzmacniacza słuchawkowego, zdolnego napędzić dowolny model słuchawek.Kompletnienowy układ gwarantuje poziom brzmienia, który zaskoczy nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

A19 zbudowany jest z tą samą precyzją i przy zachowaniu tych samych standardów, co pozostałe modele serii FMJ. Inżynierowie Arcama wybrali najlepsze komponenty selekcjonowane przyużyciuskrupulatnych pomiarów i przy wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia. Komponenty te zostały zaimplementowane w starannie zaprojektowanych oraz optymalnie skonfigurowanych obwodach.Układyelektroniczne A19 zamknięte są w sztywnym, aluminiowym, akustycznie wytłumionym chassis.

Newsletter

Subskrypcja bezpłatna! Aby zamówić newsletter, wystarczy wpisać adres e-mail w poniższym polu.

 

 

Strona wykorzystuje pliki Cookie do celów statystycznych.