Autorski System Zarządzania Treścią

 

Przetwarzanie danych

ARCAM

ARCAM

Produkty Arcama są projektowane i wykonywane we własnej fabryce tuż pod Cambridge. Od 1976 roku nasz zespół dokłada starań, aby dostarczyć melomanom i miłośnikom filmu jak najlepszą jakośćzarówno z urządzeń stereofonicznych jak i do kina domowego. Tam, gdzie to tylko możliwe zaprzęgamy do tej pracy najnowsze osiągnięcia technologiczne, starając się przy tym zachować jak najlepszybalans między skomplikowaniem i prostotą systemów. Jesteśmy dumni z tego, że produkujemy urządzenia, które na długo zostają ze swoimi właścicielami, a co więcej, wciąż jesteśmy w stanie naprawiaćsprzęt wyprodukowany ponad dwadzieścia lat temu!

Naszą przygodę ze urządzeniami wysokiej jakości rozpoczęliśmy w roku 1972, będąc jeszcze studentami wydziałów inżynierii Cambridge University. Przetestowaliśmy wówczas wiele z dostępnych w tamtymczasie, dostępnych komercyjnie wzmacniaczy i uznaliśmy, że czegoś im brakuje. Masowe urządzenia produkcji japońskiej miały przeciętny dźwięk, pełen kompromisów, podczas kiedy duża część urządzeńbrytyjskich, chociaż brzmiących lepiej, była niewiarygodna, ponieważ po prostu często się psuły. Początkowo sprzedawaliśmy przeprojektowane przez siebie urządzenia entuzjastom dobrego dźwięku zokolic Uniwersytetu, jednak z czasem informacja o nas szła z ust do ust i wkrótce znało nas coraz więcej ludzi.

W roku 1976 zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy nasz pierwszy wzmacniacz - A60. Początkowo planowaliśmy złożyć jakieś 50 sztuk urządzenia, jednak wkrótce zapotrzebowanie rynku przerosło naszeoczekiwania. Tak naprawdę, A60 szybko stał się klasykiem, sprzedanym na całym świecie w liczbie 30 000 sztuk. Wiele z tych wzmacniaczy pracuje w domach właścicieli do dziś. Podstawą zarównoznakomitego dźwięku, jak i solidności wykonania byłą prostota konstrukcji połączona z przemyślanym doborem materiałów użytych do jego budowy. Przez wszystkie lata od tamtego inicjalnego projektustosowaliśmy w swoich urządzeniach te same założenia, niezależnie od tego, czy był to budżetowy wzmacniacz, tuner, odtwarzacz CD czy najbardziej zaawansowane urządzenia do kina domowego.

Strona www: http://arcam.pl

ANTHEM INTEGRATED 225

Cena brutto: 7 380,00 zł
Cena netto: 6 000,00 zł


ARCAM A19

Cena brutto: 2 878,00 zł
Cena netto: 2 340,00 zł


Arcam A49

Cena brutto: 28 290,00 zł
Cena netto: 23 000,00 zł


Newsletter

Subskrypcja bezpłatna! Aby zamówić newsletter, wystarczy wpisać adres e-mail w poniższym polu.

 

 

Strona wykorzystuje pliki Cookie do celów statystycznych.