Autorski System Zarządzania Treścią

 

Przetwarzanie danych

LUXMAN

LUXMAN

Lux Corporation zostało założone w czerwcu 1925 roku przez T. Hayakawa i jego brata K. Yoshikawa. W tym też czasie, a przypomnijmy że były to lata dwudzieste ubiegłego wieku, popularność zyskałyodbiorniki radiowe, które niestety były sprowadzane do Japonii bądź to ze Stanów Zjednoczonych, bądź z Europy. Widząc jak ludzie zatrzymują się przed wystawami i wsłuchują się w audycje radiowe,bracia Hayakawa i Yoshikawa postanowili wyjść naprzeciw potrzebom rynku i stworzyli markę Luxman. W 1928 na rynku pojawił się LUX-735 Radio z magnetycznymi głośnikami. Od tego czasu Luxman budujepozycję lidera na rynku specjalistycznej elektroniki. Mottem firmy jest: \\\"Ultimate Fidelity since 1925\\\".
W połowie lat siedemdziesiątych i wczesnych osiemdziesiątych firma zdobyła rozgłos w świecie hi-fi dzięki wysokiej jakości dźwięku. Luxman był pierwszym japońskim specjalistą w produkcji wzmacniaczylampowych. W wielu przypadkach zaprojektowane urządzenie było kombinacją jakości i ciepła dźwięku \\\"lampowego\\\" z dobrą elektroniką i estetycznym wyglądem.
Przedwzmacniacze i wzmacniacze Luxmana, takie jak C-05 i M-05, z ich szampańskim kolorem obudów i najwyższej jakości komponentami (m.in.: miedziane interkonekty, wzmacniacze klasy A, osobno zasilanekanały z podwójnym okablowaniem, pokryte miedzią chassis), a także pięknym dźwiękiem stały się marzeniem wielu doświadczonych audiofili na całym świecie.
Dziś Luxman ma w swojej ofercie nie tylko wzmacniacze lampowe, ale idąc z duchem czasu, oferuje źródła cyfrowe do odsłuchu muzyki i oglądania filmów w zaciszu domowego ciepła.

Strona www: luxman.pl

Luxman C-1000F

Cena brutto: 206 359,00 zł
Cena netto: 167 772,00 zł


Luxman D-05

Cena brutto: 19 680,00 zł
Cena netto: 16 000,00 zł


Luxman L-505U

Cena brutto: 19 680,00 zł
Cena netto: 16 000,00 zł


Newsletter

Subskrypcja bezpłatna! Aby zamówić newsletter, wystarczy wpisać adres e-mail w poniższym polu.

 

 

Strona wykorzystuje pliki Cookie do celów statystycznych.