Łączenie z serwerem

System mailingowy

System mailingowy umożliwia gromadzenie bazy e-maili, a także zarządzanie nią i rozsyłanie do subskrybentów newsletterów, zarówno w formie tekstowej, jak i HTML.

Wprowadzanie treści szablonu e-mail odbywa się za pomocą edytora WYSIWYG, który pozwala na dowolne formatowanie treści oraz wstawianie w treść elementów takich jak: grafika, tabele, linki bez potrzeby znajomości HTML.

Edytor umożliwia również podgląd oraz wprowadzanie źródła HTML.Istnieje możliwość przeanalizowania wprowadzonego szablonu e-mail pod kątem zawartości spamu za pośrednictwem programu Spamassassin (opcja nie jest dostępna na wszystkich hostingach) jeszcze przed wysłaniem go do subskrybentów.Wysyłkę wiadomości można dokonać natychmiastowo lub ustawić na konkretną godzinę.System dodatkowo umożliwia zastosowanie podpisów cyfrowych DKIM, który jest standardem coraz szerzej stosowanym do ochrony przed fałszywą pocztą elektroniczną. Wykorzystują go między innymi Google i PayPal.

Jednym kliknięciem system wygeneruje parę kluczy 1024-bitowych, które będą wykorzystywane do podpisywania oraz weryfikacji autentyczności wiadomości e-mail.

Uwaga!!

Do poprawnego działania podpisów DKIM koniecznie jest umieszczenie klucza publicznego w rekordzie TXT domeny DNS. Zawartość wpisu zostaje podana przez system w momencie wygenerowania par kluczy.

System mailingowy wykorzystywany jest nie tylko do wysyłania newsletterów ale również służy do wysyłania rożnego rodzaju powiadomień zarówno do klientów jak i administratorów serwisu.Podsumowanie funkcjonalności:

  • łatwość tworzenia szablonów HTML,
  • możliwość zastosowania podpisów cyfrowych DKIM,
  • możliwość przeprowadzenia analizy antyspamowej szablonu,
  • możliwość zdefiniowania globalnego szablonu e-mail,
  • możliwość pobrania raportu z przeprowadzonych wysyłek w formie pliku PDF,
  • planowanie wysyłek.

Załączniki (0)

Brak załączników

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Strona wykorzystuje pliki Cookie do celów statystycznych.