Autorski System Zarządzania Treścią

 

Przetwarzanie danych

Integracje Transferuj.pl

LTcms zintegrowany jest z systemem bezpiecznych płatności elektronicznych Transferuj.pl. Integracja powiązana jest z systemem złożonych zamówień oraz płatności i wchodzi w skład systemusklepuinternetowego.
Jeżeli w procesie składania zamówienia w sklepie internetowym klient wybierze sposób płatności - płatność elektroniczna zostanie wyświetlony specjalny formularz zawierający dane personalneklientaoraz kwotę brutto jaką należy zapłacić za zamówione produkty/usługi.
W momencie kliknięcia buttona przejdź do płatności, LTcms przesyła niezbędne dane do systemu Transferuj.pl a klient kierowany jest na stronę, która umożliwia dokonanie wpłaty.

Moduł umożliwia dokonanie płatności za pomocą: kart płatniczych Visa, MasterCard, Diners Club i innych oraz przelewów internetowych, wpłat gotówkowych i zakupów na raty.

W momencie potwierdzenia transakcji przez system Transferuj.pl zamówienie zostaje automatycznie oznaczone jako opłacone, a klient otrzymuje potwierdzenie dokonania wpłaty, które jest wysłane najegoadres e-mail.

 

Sonda

Przykładowa sonda na stronie www.
Stolicą Burkina Faso jest...

Newsletter

Subskrypcja bezpłatna! Aby zamówić newsletter, wystarczy wpisać adres e-mail w poniższym polu.

 

 

Strona wykorzystuje pliki Cookie do celów statystycznych.